Türkçe

Misafirhanemiz, İstanbul’da az para ile merkezi bir yerde, güvenli ve nezih bir ortamda konaklama imkânı sunmaktadır. Misafirhanemiz, Boğaz’a ve Taksim/İstiklal Caddesine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Şöyleki, burası  bir taraftan Boğaza nazır bir konuma sahiptir. Harikulade terasından muhteşem Boğaz yanında eski İstanbul’u da seyretmek mümkündür. Terasta bulunan envai çeşit çiçek ve hatta ağaçlar arasından Topkapı, Sultanahmet ve Ayasofya’yı doya doya seyredebileceğiniz olağanüstü bir mekandır.

Burası aynı zamanda modern ile tarihi olanın kesiştiği yerdir. Şöyleki İstiklal Caddesi  İstanbula gelen hemen her ziyaretçinin  artık uğramadan geçemediği bir yer konumunadır.

Burada her millet, dil, din ve ırktan insana rastlamak mümkündür. Ancak burası aynı zamanda  tarihi bir mekandır. Taksim birçok misyon binası, hamam, cami, kilise vb. yapılara ev sahipliği yapar. Meşhur galata Kulesi de burada yer almaktadır.

Misafirhanemiz Tophane Metro Durağından birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu duraktan Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Gülhane Parkı, Beyazıt Meydanı, Laleli ve İstanbul Üniversitesi Kampusuna 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın